O nas

Witamy w Wypiekarni, słodkim miejscu które na mapie Sosnowca pojawiło się w 2009 roku  jako sklep z dodatkami do pieczenia oraz słodkimi dekoracjami.
Rok później powstała nasza pracownia cukiernicza Wypiekarnia

Zapraszamy Was do miejsca gdzie praca jest naszą pasją. Gdzie spotyka się tradycja i nowoczesność w najlepszej formie. Gdzie, tak jak nasze babcie ciasto przygotowujemy na maśle, prawdziwej śmietanie, najlepszej czekoladzie . Gdzie samodzielnie przygotowujemy przetwory z owoców, smażymy powidła do piernika, mielimy mak do strucli.  
Wysoka jakość surowców używanych do produkcji-gwarantuje cudowny smak naszych wypieków: masło, (nie stosujemy margaryny) jaja z wolnego wybiegu, świeża niepasteryzowana śmietana, prawdziwy twaróg. Wszystko, co waniliowe w Wypiekarni powstaje na bazie prawdziwej wanilii.

Wszystkie nasze słodkości przygotowujemy i wypiekamy na miejscu. W każdy piątek i sobotę możecie kupić je „od ręki”. w pozostałe dni – na zamówienie.
Specjalizujemy się w pieczeniu babeczek i  tortów. Powstają również pyszne ciasta, ciasteczka, ptysie francuskie, cake pops oraz inne słodkości.


Wypiekarnia to słodka oprawa  Waszych uroczystości: Przyjęcia urodzinowe, chrzcielne , komunijne, ślubne, spotkania rodzinne i świąteczne - nasze torty, ciasta, słodkie stoły uczynią ten dzień wyjątkowym  i wprawią w zachwyt wszystkich gości.Event firmowy, spotkanie biznesowe, jubileusz firmy - biznes coraz częściej pragnie pokazać swoją firmę poprzez personalizowane słodkości najwyższej jakości.
Babeczki z jadalnym logo lub tort nawiązujący do charakteru firmy podniesie jej prestiż.

 


 

Joanna Strączek
Z zespołem