Jak zamówić

Tort babeczki czy inne słodkości można zamówić:
- osobiście w Wypiekarni
- telefonicznie  666 33 03 03 lub 666 33 55 53
- mailowo cukiernia@wypiekarnia.pl lub w formularzu kontaktowym
- lub przez fb

Składając zamówienie poprzez mail lub fb proszę pamiętać o podaniu  datry realizacji, wielkości, smaku opisu wyglądu lub zdjęcia oraz imienia, nazwiska i nr telefonu kontaktowego. .Zamówienie przyjęte jest gdy otrzymacie od nas zamówienie z nadanym numerem, które zostanie przez Was potwierdzone i zadatkowane

Nasze torty powstają na zamówienie. Każdy tak smakowo jak i wizualnie jest dostosowany do indywidualnych gustów naszych klientów.
Macie możliwość skomponować Wasze ulubione połączenie smakowe lub wybrać przygotowane przez nas propozycje.

Torty wykańczane są zgodnie z Waszym życzeniem :kremem, wiórkami czekoladowymi, glacage lub masą cukrową czy marcepanem.  Kolorystykę oraz ewentualne dekoracje tortu ustalamy z Wami– staramy się spełnić Wasze marzenia i oczekiwania, jeśli oczywiście jest to technicznie i czasowo możliwe.
Na zamówienie przygotowujemy również torty z grafikami, obrazkami, figurkami czy napisami.Takie rozwiązania wykorzystujemy często w przypadku tortów dla dzieci, tortów urodzinowych czy tortów firmowych (z logotypem)

Ponieważ kolorystyka gotowego wyrobu  może różnić się na żywo od tego ze zdjęcia nadesłanego mailem z uwagi na różne ustawienia monitora oraz użycie mobilnych urządzeń takich tak telefony komórkowe czy tablety ( na różnych urządzeniach ten sam kolor może wyglądać inaczej). 
Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w dekoracji tortu na etapie jego wykonania w celu podniesienia jego walorów estetycznych. 
Przypominamy, że nasze torty to rękodzieło - dekoracja jak również figurki są  tworzone ręcznie , więc każdy tort jest w pewnym sensie niepowtarzalny.
 
 
Optymalny czas składania zamówień to ok. 2-3 tygodnie przed odbiorem
W przypadku tortów ślubnych – ok. 2-3 miesiące przed uroczystością

Liczba zamówień, które możemy przyjąć jest ograniczona.

Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wpłata bezzwrotnego zadatku – gotówką w naszej pracowni lub przelewem na konto.